Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Nimnica
54 000,00 € Na predaj

1 799

|
30,02  €/m²

Stavebný pozemok na rodinný dom,príp.chatu

Nimnica
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

1 200

|
-

Slnečný pozemok na predaj, Nimnica

Beluša
170 385,00 € Na predaj

4 605

|
37,00  €/m²

Pozemok na predaj, 4600m2 Beluša

Beluša
cena dohodou Na predaj

958

|
-

Stavebný pozemok v centre Beluše

Beluša
45 900,00 € Na predaj

5 218

|
8,80  €/m²

Orná pôda na predaj, 5200m2, Beluša

Veľká Čierna
NÁŠ TIP
66 900,00 € Na predaj

1 000

|
66,90  €/m²

Veľká Čierna na predaj pozemok 1000 m2 – ideálny pre trvalé bývanie

Považská Bystrica
cena dohodou Na predaj

371

|
-

Slnečná záhrada s pivnicou a prístupom autom

Súľov
cena dohodou Na predaj

6 276

|
-

Pozemok na predaj, Súľov

Považská Bystrica
NÁŠ TIP
cena dohodou Na predaj

750

|
-

Slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti na predaj

Prečín
52 000,00 € Na predaj

1 000

|
52,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Prečín

Považská Bystrica
16 500,00 € Na predaj

200

|
82,50  €/m²

Záhrada na predaj, Považská Bystrica

Považská Bystrica
33 000,00 € Na predaj

334

|
98,80  €/m²

Pozemok v centre mesta PB na PREDAJ

• fingo